Osada Dębowy Jar Osada Dębowy Jar Osada Dębowy Jar Osada Dębowy Jar
dojazd

Dojazd

Osada turystyczna Dębowy Jar zlokalizowana jest w Uściu Gorlickim przy wyjeździe na Gładyszów i  przejście graniczne ze Słowacją w Koniecznej. Lokalizacja GPS N49°30'35"; E21°9'40". Poniżej sugerowane trasy dojazdu:

Dojazd od Grybowa (kierunki Nowy Sącz, Tarnów, Kraków, Katowice, Poprad): pomiędzy Grybowem i Gorlicami skręcamy w prawo w miejscowości Ropa na Wysową. W Uściu Gorlickim na rondzie kierujemy się na Gładyszów, Konieczną. Osada znajduje się w odległości około 1,5 km od ronda, po lewej stronie drogi.

Dojazd od Gorlic (kierunki Rzeszów, Jasło, Krosno): za Gorlicami, a przed Grybowem skręcamy w lewo w miejscowości Ropa na Wysową. W Uściu Gorlickim na rondzie kierujemy się na Gładyszów, Konieczną. Osada znajduje się w odległości około 1,5 km od ronda, po lewej stronie drogi.

Dojazd od Bardejova (kierunki Presov, Kosice):  od Bardejova w kierunku Zborov do przejścia granicznego w Koniecznej. Dalej trasą 977 na Gorlice, aż do skrętu w lewo przed Gładyszowem w kierunku Uście Gorlickie. Mijając Smerekowiec i Kwiatoń dojeżdzamy do osady Dębowy Jar, która znajduje się po prawie stronie drogi.


Wyświetl większą mapę

Copyright © 2012 Dębowy Jar. All rights reserved.